Sisselogimine

Unustasite parooli?
Valige kohaletoimetamise linn
Kas siirupi koht on ikka jõuluvana kingikotis või päkapiku sussi sees? Absoluutselt on!

Kas siirupi koht on ikka jõuluvana kingikotis või päkapiku sussi sees? Absoluutselt on!

10 detsember 2021

Niipea kui detsember saabub, toimub linnapildis märgatav muutus - akendele ilmuvad sussid ja küünlad ning kaubanduskeskustes hiilgavad kuused. Omal kohal on ka filmimaratonid igihalja klassika staatusesse tõusnud jõulufilmidega. Sellega koos tõuseb taas päevakorda ka põletav küsimus mida kinkida inimesele, kes peab lugu heast maitsest ning armastab midagi oma kätega valmis teha.

Kui sul on mõni sõber või tuttav, kes on mõnikord jooke valmistavat baarmenit vaadates õhanud, et oskaks ka tema sellist maagiat klaasi segada, on Monini kokteili siirupite komplekt ideaalne kingitus. Komplekt pakub nii magusaid kui hapukaid maitseid ning kõik siirupid sobivad sellistesse klassikutesse nagu Tom Collins või Mojito, kuid saab valmistada ka mõnusat limonaadi, segades siirupi gaseeritud veega jääd ning laimi täis klaasis. Veel põnevaid retsepte leiad https://www.monin.com/us/recipes/best-cocktail-recipesKui sul juhtub olema mõni pereliige või sõber, kelle näole saabub õnnis naeratus alles siis, kui ta kahe käega auravat kohvitassi käes hoiab ning selle rikkalikku aroomi sisse hingab, siis Monini kohvisiirupite komplekt on kindlasti tema jõulusoovide nimekirjas. Komplekt sisaldab vanilli, röstitud sarapuupähkli, piparkoogi ning šokolaadiküpsise siirupeid, miСda võib segada lisaks kohvidele ka näiteks jäätisekokteili, variante on tegelikult lõputult. Veel põnevaid kohvijooke leiad https://www.monin.com/us/recipes/coffee-recipes

Kinke tehes ära unusta, et ei ole sugugi häbiasi ka endale midagi toredat lubada, seega võid ühe Monini komplekti ka endale julgelt sussi sisse visata ja oma pere ja sõpru pühade ajal põnevate jookidega jalust rabada!

Veel uudiseid

Kõik uudised

Söö palju jaksad - "Kevade tervitus"

Loe edasi

Värskendus Cashbackis

Loe edasi

Söö palju jaksad - "Valentini ERI"

Söö palju jaksad - "Valentini ERI" ÜRITUS 11.02.2024  16:00 - 18:00 Küüni ...
Loe edasi