Sisselogimine

Unustasite parooli?
Valige kohaletoimetamise linn
  1. Mul ei ole võimalik oma kontole sisse logida. Mis ma peaksin tegema?

   

  Kui Teil ei ole võimalik oma kontole sisse logida, siis palun võtke ühendust meili teel evelin@sushiking.ee. Kui saadate meile oma e-maili ja/või telefoninumbri, siis saame esmalt üle kontrollida, et Teil ei oleks mitut kontot. Ühtlasi saame tuvastada, kuidas olete konto registreerinud (millisel meetodil), ning siis saame Teile edastada juba vastava info. Kui olete näiteks unustanud oma kasutajanime või parooli, siis saame ka edastada Teile nii Teie kasutajanime kui vajadusel juba otse oma süsteemis muuta parooli, mille saate juba hiljem ise ära muuta oma konto seadete all. Oluline on, et nii kodulehel kui Äppis on sama kasutajanimi ja parool.

   

  1. Ma ei saa kontot registreerida. Kuvab kirja, et antud emailiga on kasutaja, kuid ma ei ole enda teada registreerinud. Kuidas edasi toimida?

   

  Palun võtke meiega ühendust meili teel evelin@sushiking.ee, ning me saame juba üle kontrollida, kas Teil on toimiv konto olemas. Ühtlasi saame Teile

  edastada sellisel juhul sisse logimise andmed.

   

  1. Kui kiiresti saan vastuse kui kirjutan meilile?

   

  Vastame esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui järgmisel tööpäeval.

   

  1. Tegin tellimuse. Kuidas saan teada millal saab tellimus valmis?

   

  Tellimuse kinnitus edastatakse Teile alati meilile, mille  tellimust tehes esitate. Palun jälgige meili ja kindlasti vaadake ka rämpsposti. Palun mitte vastata sellele meilile kui soovite midagi muuta, sest tegu on automaatkirjaga, mis meie süsteemist välja läheb. Kui Te sellele kirjale vastate, siis paraku ei jõua see vastavate inimesteni. Palun kirjutage või kontakteeruge alati vastava linnaga, kus kohast olete tellimuse teinud. Kontaktandmed on leitavad kodulehel üleval päises.

   

  1. Miks ei saa telefoni teel ühendust?

   

  Telefonile vastatakse vastavalt võimalusele. Kui on tavapärasest rohkem tellimusi ees, siis ei ole võimalik meil telefonile vastata. Kui on väga kiireloomuline küsimus, siis palun kirjutage vastava linna e-meilile.

   

  1. Miks ma ei saa kodulehe kaudu tehtud tellimuse puhul einestada kohapeal?

   

  Restoranis kui kaasa tellides on oma süsteem. Veebilehel tehtud tellimustega on ka lisaks oma püsikliendiprogramm ja on ka erinev hinnastus.

   

  1. Miks ma ei saa kasutada sünnipäeva vms kuponge restoranis?

   

  Sooduskupongid, mis on edastatud Teile meilile on personaalsed ja neid saab kasutada vaid veebist tellides enda kontole sisse logides.

   

  1. Miks pean lauda broneerides tegema ettetellimuse?

   

  Laua broneerimisel on ettetellimus oluline, et vältida pikka ooteaega. Ettetellimusega on võimalik meil planeerida just Teile sobiv õhkkond ja anda võimalus meie köögile planeerida veidi Teie tellimuse valmistamist. Samuti soovitame kindlasti anda teada kui tegu on näiteks sünnipäevaga või mõne muu taolise üritusega, et saaksime vajadusel juba Teile ettevalmistada ka vaasid lillede jaoks vms.

   

  1. Valisin tellimuse ajaks „Nii pea kui võimalik“. Mis see endast kujutab?

   

  Tellimuse valmimise aeg „Nii pea kui võimalik“ on meie esimene võimalus, mis ajaks on meil võimalik Teie tellimus täita. Kui on tellimust tehes näha, et mingid ajavahemikud on mitteaktiivsed (neid ei ole võimalik valida), siis on üldjuhul need ajad juba täitunud ning siis on tavapärasest pikem ooteaeg. Samuti palume jälgida vastava linna lahtiolekuaegasid.

   

  1. Miks ei võeta tellimusi vastu FB teel jne?

   

  Oleme loonud oma klientidele kodulehele ja äppi püsikliendi programmi. Iga tellimusega on võimalik korjata oma kontole CashBacki, mida saab kasutada järgnevate tellimustega. Kuna meilt on võimalik tellida läbi mitme erineva kanali, siis ei ole lihtsalt võimalik meil sealt kaudu Teie tellimust vastu võtta.

   

  1. Kuidas käituda kui selgub, et tellimus on tehtud valesse linna?

   

  Kui olete esitanud tellimuse ja avastate hiljem, et tellimus on tehtud valesse, siis palun kirjutage koheselt meile vastava linna meilile. Kui tellimust ei ole veel valmistatud ja koheselt reageerite, siis on võimalik meil Teie tellimus ümber suunata õigesse linna. Olenevalt Teie tellimuse suurusest võib ooteaeg sellevõrra muidugi muutuda. Vaata ka tellimustingimusi.

   

  1. Kuidas kasutada sünnipäeva vms kuponge?

   

  Sünnipäevakupongid ja muud erinevad kupongid, mida edastame oma klientidele meilile on personaalsed. Neid saab kasutada vaid konkreetne persoon ja vaid enda kontole sisselogides. Kui Teil on mitu erinevat kontot ühe meiliga, siis paraku meie ei näe, millisele kontole reaalselt kood saadeti. Kui olete sisseloginud ning pannud vastavad tooted ostukorvi, siis alles sisetage kood ja rakendage. Kui olete sooduskoodi rakendanud ja ennem tellimuse esitamist lähete tagasi ning hakkate tegema erinevaid muudatusi, siis süsteem on lugenud juba Teie koodi automaatselt kasutatuks ning Teil ei ole võimalik seda kasutada. Kuna tegu on personaalsete koodidega, siis meie teenindajad ei näe koodi ega saa ka kuidagi seda käsitsi rakendada. Jälgige palun ka koodi kehtivusaega, mis on alati kirjas. Sooduskoodid rakenduvad vaid täishinnaga toodetele. Soodukoode on võimalik kasutada vaid meie kodulehelt või äppist kaasa tellides

  .

  1. Makse ei läinud läbi. Kuidas käituda?

   

  Kui makse ei lähe läbi, siis palun ärge tehke uut tellimust. Tellimus jõuab siiski meieni. Kui me näeme, et makse pole läbi läinud, siis meie teenindajad võtavad ühendust. Kindlasti jälgige, et Teie seadmetes oleks tehtud erinevad rakenduste värskendused ning kui maksate, siis palun oodake ära kuniks ta viib Teid kaupmehe juurde tagasi. Aega mitte lõpuni oodates, ei tule makse läbi, kuid tellimus jõuab igal juhul meieni.

   

  1. Miks ma ei saa tasuda ülekandega?

   

  Kui maksevalikus on mitteaktiivne ülekande makse ja krediitkaardi makse, siis ei ole võimalik tasuda ülekandega. On võimalus tasuda pangakaardiga või sularahas.

  Näide: Teete tellimuse kulleriga Narvas või Pärnus ja olete märkinud nii aja kui kuupäeva. Teil kuvab neli makseviisi aga aktiivsed on kaardimakse ja sularaha. Saate valida kumba makseviisi soovite kasutada ja vastavalt saategi kullerile tasuda. Vajutades kontaktivaba kohaletoimetamine kaovad aktiivsed makseviisid ära. Seega on koheselt näha, et ülekandemaksega ei ole võimalik tellimust esitada.

   

  1. Miks ma ei saa kasutada kliendikaarti?

   

  Kliendikaarti ei ole võimalik enam kasutada kuna meie koduleht uuenes ja meil on tänaseks loodud palju positiivset tagasisidet saanud püsikliendiprogramm. Kodulehel ja äppis on alati meil ka püsiklientidele parimad pakkumised.

   

  1. Tegin tellimuse ja maksin ära. Hiljem selgus, et ma siiski ei soovi seda. Kuidas edasi käituda?

   

  Kui tellimus on esitatud ja tasutud, siis palun võtke ühendust vastava linna meili teel. Kui tellimus on juba valmistatud, siis ei ole võimalik seda ka tühistada (vaata ka tingimusi). Kui aga tellimust ei ole veel valmistatud ning võtate ühendust, siis on võimalik tellimust näiteks nihutada Teile sobivale kuupäevale või vajadusel tühistada. Tagasimakse tasutud tellimuse eest, mis on tühistatud õigeaegselt, laekub kolme tööpäeva jooksul.

   

  1. Tegin tellimuse ja soovin seda muuta. Kuidas edasi toimida?

   

  Kui tellimust soovite muuta, siis palun võtke koheselt ühendust vastava linnaga meili või telefoni teel. Kui ei ole veel alustatud Teie tellimuse valmistamisega või see pole juba valmis tehtud, siis leitakse alati lahendus, kuidas seda muuta. Vastavalt muudatustele võib aga tellimuse valmimise aeg muutuda.

   

  1. Soovin tellimust tühistada. Kui kaua läheb aega, raha tagastusega?

   

  Kui olete esitanud tellimuse ja Teie tellimust ei ole valmistatud veel, siis toimub tagasimakse 3 tööpäeva jooksul. Kui on tellimus aga valmis, siis ei ole võimalik tellimust enam tühistada (vaadake ka tingimusi).

   

  1. Mul oli tooteid puudu. Kuhu pöörduda?

   

  Kui Teie arvates on midagi Teie tellimusega valesti või tegu pole tervikliku tellimusega, siis palun kontakteeruge koheselt vastava linnaga, kus kohast tellimuse tegite. Kontaktandmed on veebisaidil olemas üleval päises. Võimalusel palun edastage ka meili teel pilt tellimusest (kohale jõudnud tellimusest) kuna siis on meil võimalik kiiremini leida lahendus. Ühtlasi annab see meile võimaluse tagasisidega tegeleda ja teha parendusi. Iga tagasiside on meile väga oluline.

   

  1. Sain vale tellimuse. Kuidas edasi käituda?

   

  Kui olete saanud vale tellimuse, siis palun kontakteeruge koheselt vastava linnaga kus kohast tellimuse tegite. Kontaktandmed on veebisaidil olemas üleval päises. Võimalusel palun edastage ka meili teel pilt tellimusest (kohale jõudnud tellimusest) kuna siis on meil võimalik kiiremini leida lahendus. Ühtlasi annab see meile võimaluse tagasisidega tegeleda ja teha parendusi. Iga tagasiside on meile väga oluline.

   

  1. Miks ma ei saa vahetada komponente?

   

  Meil on valikus väga palju erinevaid tooteid. Tooted valmistatakse vastavalt retseptuurile ning komponente ei ole võimalik vahetada. Küll aga saame soovi korral miskit välja jätta. Selleks palun kirjutage tellimust esitades kommentaari oma soov, milliselt tootelt ja mida soovite eemaldada.

   

  1. Mul on füüsiline kinkekaart, millega soovin tellimuse eest tasuda. Teie süsteemis näitab, et aga seda kinkekaarti on kasutatud juba veebist tellides. Mis edasi saab?

   

  Füüsilised kinkekaardid , mis väljastame – neile on lisatud unikaalne kood, mida on võimalik kasutada ka veebist tellides. Kui kinkekaarti on kasutatud veebist tellimust tehes, siis meie süsteem on selle ka vastavalt registreerinud ning füüsiline kaart on kehtetu. Palun jälgige, et Teie kinkekaardid ei satuks valedesse kätesse ning kui olete veebist tellides seda kasutanud, siis palun visake ka kinkekaart koheselt ära, et vältida segadust.

   

  1. Ma ei saa CashBacki kasutada. Kuidas edasi toimida?

   

  Esmalt kontrollige, et Teil oleks CashBacki ette tehtud linnuke. Oluline on ka see, et CashBacki, mis olete kogunud saab kasutada 24H möödudes eelmise tellimuse väljastamisest. Jälgima peaksite ka seda, et CashBack ei oleks aegunud. Kui tekib selles osas veel küsimusi, siis kindlasti kirjutage meile meilile evelin@sushiking.ee